Oferta

Poniżej  przedstawiamy opłaty obowiązujące w naszym przedszkolu w latach 2015-16:

Wpisowe 150 zł

Wpisowe wynosi 150 zł. Jest to opłata jednorazowa wpłacana przelewem na konto przedszkola lub gotówką w biurze w dniu podpisania umowy.

Czesne za żłobek 400 zł

Czesne wynosi 400 zł i jest wpłacane na konto przedszkola lub gotówką w biurze do 10-tego dnia każdego miesiąca. Do grup żłobkowych przyjmowane są dzieci powyżej 1-go roku. Grupa żłobkowa przeznaczona jest dla 25 dzieci, które są pod opieką wykwalifikowanych opiekunek dziecięcych. Opiekiunki w swojej pracy wspomagani są przez specjalistów: logopedę i psychologa.W ciągu dnia zapewniamy ułożone przez dietetyka menu w postaci czterech posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek ( dodatkowo zapewniamy przekąski w postaci owoców oraz stałego dostępu do wody i herbaty ). Jadłospisy eliminacyjne ( alergie pokarmowe ) ustalane są indywidualnie.

Czesne za przedszkole 450 zł

Czesne wynosi 450 zł i jest wpłacane na konto przedszkola lub gotówką w biurze do 10-tego dnia każdego miesiąca.

W ramach czesnego zapewniamy:

1. Realizację podstawy programowej oparte na MEN
  2. Nauka języka angielskiego metodą Helen Doron;
  3. Zajęcia muzyczno–ruchowe 2 razy w tygodniu;
  4. Udział w cyklicznych warsztatach tematycznych;
  5. Zajęcia z Logopedą - grupowe i indywidualne: raz w tygodniu
  6. Opieka psychologa;
  7. Organizacja przyjęcia urodzinowego naszego przedszkolaczka w godzinach otwarcia przedszkola;
  8. Cztery posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek ( dodatkowo owoce pomiędzy posiłkami i stały dostęp do napojów - woda,herbata ).
Przyjęcie urodzinowe (również dla dzieci spoza przedszkola) 350 zł

W naszym przedszkolu zorganizujemy przyjęcie urodzinowe dla twojej pociechy oraz jej przyjaciół - w grupie do 10-ciu osób.  Przyjęcia urodzinowe odbywają się w tygodniu po godzinie 15.00 lub w sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00. Przewidywany czas trwania ok. 2 godzin.

W cenie oferujemy:

- Opiekę wykwalifikowanego animatora zabaw,

- Dekoracja sali,

- Malowanie twarzy (dla chętnych)

Tort urodzinowy we własnym zakresie. Opłata za każde dodatkowe dziecko 20 zł.

Warsztaty tematyczne (dla dzieci spoza przedszkola) do uzgodnienia

Conajmniej 60 minut dobrej zabawy ze swoim skarbem. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami na chwilę relaksu w ramach różnorodnych warsztatów tematycznych.

1. Warsztaty małego odkrywcy;
  2. Warsztaty kulinarne;
  3. Warsztaty artystyczne;
  4. Warsztaty plastyczne;
  5. Warsztaty muzyczne.

O planowanych terminach i tematach spotkań będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Zajęcia dodatkowe do uzgodnienia

Poza zajęciami muzyczno-ruchowymi uwzględnionymi w ofercie standardowej dodatkowo organizujemy zajęcia dodatkowe zorganizowanie zajęć dodatkowych:

1. Zajęcia Karate;
  2. Zajęcia taneczne z firmą " Gabi ";