Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Kliknij w ikonkę
09.01.2018

Drodzy Rodzice !

Jeżeli chcecie być " Na bierząco" z przedszkolem, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u.

05.02.2019

Wiadomość dla rodziców

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 7.00. Panie witają dzieciaczki w sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny klimat, dzieci bawią się, tańczą i śpiewają, czyli jedym słowem dzień u nas zaczyna się miło i przyjemnie. O 9.00 zaczynamy robić się głodni, więc myjemy rączki i idziemy na pyszne śniadanko. od 9.30- 11.30 bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami, angielskim, czyli zajęcia wychowawczo - dydaktyczne. O 11.30, gdy pozwala nam na to pogoda, wychodzimy do ogródka, na spacerek, czyli wdychamy swieże powietrze. O 12.30 czeka na nas ciepły obiad, przed którym myjemy rączki. Po obiadku czas na czyste ząbki i poobiedni odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej. O 15.00 mamy słodki podwieczorek, a po nim czas tylko dla nas, na  zabawy w kącikach zainteresowań.

05.02.2019